facebook

Dojazd Galeria Informacje Strona
główna
Kontakt Listy Filmy Wydarzenia

Witamy na naszej stronie internetowej!!! :)

Nasza oferta

Dom Seniora „Leśna Polana” oferuje pobyty krótko i długoterminowe w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami - dla 35 osób w pierwszym budynku i 71 w drugim budynku. Zapewniamy konsultacje lekarskie i całodobową opiekę pielęgniarską dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz wymagających pielęgnacji i rehabilitacji. Zapewniamy także dostęp do leków i środków pielęgnacyjnych w zależności od indywidualnych potrzeb.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie przygotowanie zawodowe i doświadczenie. Ponadto kładziemy szczególny nacisk na dobro naszych pensjonariuszy, które jest dla nas celem nadrzędnym.

Zapewniamy uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach, opiekę duszpasterską i organizujemy dni świąteczne (Wigilia, Wielkanoc).
Nie wprowadzamy ograniczeń odwiedzin, a wręcz przeciwnie - zawsze jesteśmy otwarci na wizyty.

Obiekt jest strzeżony i znajduje się pod stałym monitoringiem bezpieczeństwa.Budynek 1

Nasz pierwszy budynek to wyremontowany w 2009 roku obiekt spełniający najostrzejsze normy techniczne i bezpieczeństwa jakie wymaga polskie i unijne prawo.
Przeznaczony jest dla 35 osób. Budynek i otoczenie pozbawione są barier architektonicznych. Jest to piętrowy obiekt wyposażony w nowoczesną windę, indywidualne łazienki w każdym pokoju (z wanną lub prysznicem) i nowe meble. Dajemy również możliwość sprowadzenia własnych mebli, obrazów itp.

Na parterze umiejscowiona jest m.in. bardzo przestronna stołówka i pokój odwiedzin. Na piętrze znajdują się pokoje dla naszych pensjonariuszy i świetlica wyposażona w telewizję
i komputer z dostępem do internetu.

Jesienią 2014 roku rozpoczęliśmy renowację budynku. W jej trakcie zostanie on odświeżony, aby nasi pensjonariusze mogli w dalszym ciągu cieszyć się wysokim standardem pomieszczeń, w których przebywają.Budynek 2

Drugi budynek został oddany do użytku jesienią 2014 roku i jest przeznaczony dla 71 osób. Tak jak pierwszy, również on spełnia surowe wymogi techniczne i pozbawiony jest barier architektonicznych. To podobny do pierwszego, piętrowy budynek z zainstalowaną nowoczesną windą, dostosowaną do przewozu łóżek.

Każdy pokój posiada zdalnie sterowane, komfortowe łóżka, oraz dostęp do nowoczesnej łazienki. Obiekt został wyposażony w przyłóżkową i łazienkową instalację przywoławczą, która umożliwia natychmiastową reakcję ze strony naszego personelu.

Pokoje zlokalizowane są na obu kondygnacjach, a w całym budynku jest dostęp do bezpłatnego WiFi. W tym budynku, podobnie jak w pierwszym, znajduje się nowoczesna kuchnia i stołówka, oraz pokój odwiedzin.

Nasi pensjonariusze mogą spędzać czas w świetlicy wyposażonej w telewizor. W pogodne dni mogą usiąść na ławeczce przy fontannie, albo pospacerować alejkami rozchodzącymi się po całym obszarze.
Dużo pracy włożyliśmy w zagospodarowanie terenu i otaczający ogród, ponieważ chcemy, aby nasi goście mogli w pełni cieszyć się z przebywania wśród zieleni, z dala od zgiełku miasta. Jako jedni z nielicznych w regionie możemy poszczycić się błogą ciszą, oraz przestronnym terenem położonym pośrodku lasu.Wyżywienie

Dysponujemy własnymi kompleksowo wyposażonymi i nowoczesnymi kuchniami w każdym budynku (spełniającymi wymogi HACCP), oraz fachowym personelem, dlatego zapewniamy smaczne domowe posiłki z uwzględnieniem diet, zaleceń lekarskich a także indywidualnych upodobań.


Wszelkie prawa zastrzeżone 2022r. Webmaster